ZAJĘCIA DODATKOWE DLA STUDENTÓW

Drodzy Studenci!

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM – prof. Mariusz Gujski zachęca do udziału w zajęciach dodatkowych, podnoszących kompetencje zawodowe, organizowanych w ramach projektu WUM AID Akademia Innowacyjnej Dydaktyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajęcia zostaną zrealizowane dla minimum 15 osobowej grupy studentów zainteresowanych tematyką zajęć, w czasie wolnym od obowiązujących tę grupę osób zajęć obowiązkowych, po ustaleniu terminu z osobą prowadzącą. Prosimy o zgłaszanie zainteresowania uczestnictwem w zajęciach poprzez wypełnienie specjalnego formularza na stronie Wydziału Nauk o Zdrowiu: www.wnoz.wum.edu.pl pod linkiem: https://wnoz.wum.edu.pl/pl/content/zajecia-dodatkowe-realizowane-dla-wnoz-w-ramach-projektu-wum-aid-akademia-innowacyjnej-0

Pierwszeństwo udziału w zajęciach będą miały osoby, które nie brały udziału w zajęciach realizowanych w ramach projektu WUM AID.

Osoby prowadzące zajęcia skontaktują się ze studentami, którzy zgłoszą zainteresowanie uczestnictwem w zajęciach w celu uzgodnienia terminów zajęć. Zgłoszenia można przesyłać do 5 marca.

Osoby uczestniczące w zajęciach będą proszone o wypełnienie dokumentacji projektowej – oświadczenie udziału w projekcie, formularz osoby, lista obecności, bilans kompetencji.

Uwaga! Istnieje możliwość uzyskania certyfikatu, potwierdzającego udział w zajęciach.

Serdecznie zapraszamy!

dr Antonina Doroszewska
kierownik projektu WUM AID Akademia Innowacyjnej Dydaktyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ORAZ OPISY POSZCZEGÓLNYCH ZAJĘĆ SĄ DOSTĘPNE W PONIŻSZYM PLIKU