XXIX MIĘDZYNARODOWY SALON EDUKACYJNY: PERSPEKTYWY 2018

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (ulokowanego pod numerem 23) podczas XXIX Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego - Perspektywy 2018, który odbędzie się 23-24.02.2018 r., w godz. 9.00-16.00, w salach wystawienniczych Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
Pracownicy Biura Rekrutacji i Organizacji Kształcenia WUM oraz studenci WUM będą odpowiadać na pytania uczestników dotyczące zasad rekrutacji, przebiegu studiów i oferty kształcenia WUM.

Ponadto, 23.02.2018 r. (piątek), o godz. 11.00, w Sali Goethego -  dr Henryk Rebandel szczegółowo przedstawi ofertę edukacyjną Uczelni.
WNoZ WUM reprezentować będą m.in. studenci kierunków naszego Wydziału: Dietetyki, Pielęgniarstwa, Położnictwa, Ratownictwa Medycznego i Zdrowia Publicznego.