WSPÓŁPRACA WNoZ i AGENCJI PR HUB

Z przyjemnością informujemy, że Wydział Nauki o Zdrowiu WUM oraz Agencja PR Hub rozpoczęli współpracę w zakresie działalności naukowo-badawczej. Jej koordynatorem ze strony Wydziału został dr hab. Mariusz Panczyk - adiunkt w Zakład Edukacji i Badań w Naukach o Zdrowiu Warszawski Uniwersytet Medyczny
W ramach wspomnianej współpracy powstaną autorskie projekty edukacyjne z obszaru zdrowia i żywienia człowieka oparte na dowodach naukowych. Obecnie trwają prace nad stworzeniem czterech projektów edukacyjnych. Ich start zaplanowano na późną jesień lub wczesną zimę 2019.

W projekty zaangażowani będą studenci WNoZ-u oraz pracownicy dwóch jednostek Wydziału Nauki o Zdrowiu WUM: Zakładu Żywienia Człowieka - dr inż. Beata Sińska i dr Alicja Kucharska oraz Zakładu Edukacji i Badań w Naukach o Zdrowiu - dr Mariusz Jaworski. Agencję PR Hub reprezentować będzie Pani Prezes Emilia Hahn.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami prasowymi na temat współpracy:

wirtualnemedia.pl: "Wydział Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego współpracuje z PR Hub"

portalspozywczy.pl: "PR Hub i Wydział Nauki o Zdrowiu WUM rozpoczynają współpracę z obszaru zdrowia i żywienia człowieka"