WIEDZA I INNOWACYJNOŚĆ W ZDROWIU PUBLICZNYM

Serdecznie zapraszamy na konferencję naukową - „Wiedza i innowacyjność w zdrowiu publicznym”, organizowaną przez Zakład Polityki Społecznej Instytutu Gospodarstwa Społecznego w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym SGH w Warszawie, która odbędzie się 25.09.2017 (poniedziałek), w godz. 10.00−15.30 (rejestracja: 9.30−10.00), w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (Budynek Główny, Al. Niepodległości 162).

Podczas Sesji I: "Aspekty medyczne wiedzy i innowacyjności w zdrowiu publicznym", wystąpi, m.in. dr hab. n. o zdr.  Adam Fronczak, kierownik Zakładu Zdrowia Publicznego Wydziału Nauki o Zdrowiu WUM, prezentując temat, pt. Epidemia palenia tytoniu − nierozwiązany problem zdrowia publicznego. Pan dr hab. n. o zdr. Adam Fronczak będzie również jednym z prowadzących Sesję II - "Aspekty systemowe wiedzy i innowacyjności w zdrowiu publicznym".

Pełny program konferencji znajdą Państwo poniżej: