VII WARSZAWSKIE DNI PROMOCJI ZDROWIA - WYDARZENIE PRZEŁOŻONE

UWAGA! INFORMACJA OD ORGANIZATORÓW: W związku z obecną sytuacją na Ukrainie, organizatorzy podjęli decyzję o przełożeniu VII Warszawskich Dni Promocji Zdrowia na kwiecień/maj (jak tylko nowa data zostanie ustalona, zostanie ona z odpowiednim wyprzedzeniem podana).

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na VII edycję Warszawskich Dni Promocji Zdrowia!

Konferencja odbędzie się w dniach 10-11.03.2022 r. pod hasłem przewodnim: ,,Styl życia kobiet w ciąży”.

Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Koło Naukowe Zdrowia Publicznego - Sekcja Promocji Zdrowia (działające przy Zakładzie Zdrowia Publicznego Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM) przy wsparciu Fundacji Obywatele Zdrowo Zaangażowani.

„Zapraszamy do udziału w wydarzeniu poświęconemu najważniejszym zagadnieniom związanym z okresem ciąży. Komitet Naukowy konferencji przygotował wiele interesujących sesji, między innymi na temat diety, suplementacji, aktywności fizycznej, zdrowia psychicznego, ale również zalecanych badań, chorób przewlekłych oraz farmakoterapii” – dr hab. Anna Staniszewska, Prezes Fundacji Obywatele Zdrowo Zaangażowani.

W ramach programu wydarzenia przewidziana została sesja plakatowa. Serdecznie zapraszamy studentów do nadsyłania abstraktów (prezentacje i e-plakaty). E-mail, na który należy nadsyłać abstrakty studenckie: skn.zdrowia.publicznego@gmail.com

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

PROGRAM KONFERENCJI, PDF 6 MB

REGULAMIN KONFERENCJI, PDF

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na Facebooku Fundacji Obywatele Zdrowo Zaangażowani.

Zapraszamy do śledzenia bieżących informacji na temat VII Warszawskich Dni Promocji Zdrowia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/449796883490174/?ref=newsfeed