VII OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA DIETETYKI CONGRESSUS DIETETICA 2017

Polskie Stowarzyszenie Dietetyków serdecznie zaprasza na VII Ogólnopolską Konferencję Dietetyki Congressus Dietetica 2017 – największy  zjazd naukowy dietetyków w Polsce.  Już po raz siódmy spotkanie będzie miało miejsce w Łodzi, gdzie poruszone zostaną najciekawsze tematy dotyczące dietetyki.  Konferencja odbędzie się w dniach 17 i 18 marca w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W tym roku tematyka będzie związana z żywieniem w chorobach neurologicznych oraz żywnością w medycynie.  Jak co roku podczas konferencji odbędzie się sesja prac własnych, podczas której uczestnicy konferencji będą mogli przedstawić swoje badania naukowe.

Tradycją konferencji jest również spotkanie integracyjne dla wszystkich uczestników konferencji, na które serdecznie zapraszamy.

Konferencja jest współtworzona przez Studenckie Koło Naukowe Dietetyki Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego.

PEŁNY PROGRAM KONFERENCJI

Koszt udziału dla studentów: 200 zł

Patroni Honorowi Konferencji:

Prezydent Miasta Łodzi - Hanna Zdanowska
Marszałek Województwa Łódzkiego - Witold Stępień
Rektor Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - prof. dr n. med. Radzisław Kordek

Patroni medialni Konferencji:

Czasopismo „Polish Journal of Nutrition”
Czasopismo „Współczesna Dietetyka”
Portal Dietetycy.org.pl