STUDENCKA KONFERENCJA BIOLOGII MEDYCZNEJ "BIOFUZJE"

Szanowni Państwo!

Koło Naukowe Biologii Medycznej "Antidotum" działające na Wydziale Biologii UW ma przyjemność zaprosić studentów i doktorantów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na IV edycję Studenckiej Konferencji Biologii Medycznej "Biofuzje".

Podczas Konferencji zgłębione zostaną tajniki prężnie rozwijających się dziedzin z zakresu nauk biomedycznych poprzez wymianę swojej wiedzy i doświadczeń.

Konferencja jest znakomitą okazją do prezentacji własnych wyników projektów badawczych i dyskusji nad nimi z pozostałymi uczestnikami. Dla autorów najwyżej ocenionych prezentacji i plakatów organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody ufundowane przez m.in.: A&A Biotechnology, EurX, HTL Lab Solutions, wydawnictwo PWN oraz Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Nauki.

Uczestnicy będą mieli możliwość wystąpienia w jednym z czterech bloków tematycznych:

1.     Komórki macierzyste

2.     Immunologia i Nowotworzenie

3.     Choroby cywilizacyjne

4.     Genetyka medyczna

"Biofuzje" odbędą się w dniach 24 - 26 maja w gmachu Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Ilji Miecznikowa 1, Warszawa).

Wykład otwarcia wygłosi prof. dr hab. Andrzej Dziembowski. Po więcej informacji zapraszamy na  stronę internetową (zakładka: Program).

Opłata konferencyjna wynosi 80 zł. W jej ramach zapewnione zostaną materiały i gadżety konferencyjne, księgę abstraktów, certyfikat uczestnictwa, dwa obiady (w sobotę oraz niedzielę), poczęstunek podczas przerw kawowych i integrację. Zarówno zgłoszenia uczestnictwa, jak i abstrakty przyjmowane są do 31 marca. Rejestracji można dokonać poprzez formularz rejestracyjny

W celu zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami oraz pełnym harmonogramem konferencji zapraszamy na stronę internetową lub www.facebook.com/biofuzje.

Komitet Organizacyjny IV Studenckiej Konferencji Biologii Medycznej "Biofuzje"