PROGRAM PILOTAŻOWY: TALENTY WG GALLUPA

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że Wydział Nauki o Zdrowiu WUM szuka talentów wśród studentów I i II roku studiów licencjackich Zdrowia Publicznego. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału, w ramach studiów, w projekcie pilotażowym opartym na diagnozie talentów i mocnych stronach według idei Instytutu Gallupa. Dzięki współpracy z doświadczoną trenerką i coachem Gallupa – Panią Martą Barą oraz  dyplomowanym doradcą zawodowym i coachem mocnych stron – Panią Anetą Nowakowską, możecie wykonać Test Talentów Clifton StrengthsFinder zupełnie za darmo.

Według wspomnianej idei, talenty to nasze w pełni naturalne sposoby reagowania na określonego rodzaju informacje, sytuacje i ludzi. Być może macie potencjał w obszarach, których nie doceniacie? Może moglibyście w pełni wykorzystać cechy, których jeszcze nie odkryliście? Pamiętajcie: „Mocna strona=talent + umiejętność. Podstawą rozwinięcia mocnych stron jest określenie swoich dominujących talentów”. Naprawdę warto je poznać.

Zapraszamy do kontaktu: zakladdydaktyki@wum.edu.pl