PODSTAWY ŻYWIENIA KLINICZNEGO W ONKOLOGII

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w VII edycji szkolenia Podstawy żywienia klinicznego w onkologii. Szkolenie skierowane jest do lekarzy różnych specjalności, dietetyków, farmaceutów i pielęgniarek, którzy na co dzień opiekują się pacjentem onkologicznym. Żywienie kliniczne to dzisiaj pełnoprawny element terapii, bez którego leczenie onkologiczne jest trudne bądź nawet niemożliwe. Tematyka zawarta w szkoleniu jasno i przejrzyście opisuje poszczególne kroki interwencji żywieniowej - od dietetyki, przez żywienie dojelitowe, po żywienie pozajelitowe i leki antykachektyczne. Nowością w tym roku są wykłady farmaceuty na temat interakcji między cytostatykami i żywieniem pozajelitowym. Szkolenie kończy się dyskusją przypadków z naszej codziennej pracy klinicznej.

Uprzejmie proszę o przekazanie tej informacji i zaproszenia zainteresowanym Koleżankom i Kolegom w Państwa Klinikach i przeczytanie powyższego zaproszenia na odprawach. Szkolenie dla pracowników CO-I jest bezpłatne.

Wszystkie szczegóły wydarzenia i obowiązkowa rejestracja na stronie: www.zywieniewonkologii-warszawa.pl

Serdecznie zapraszam!

Przewodnicząca Szpitalnego Zespołu ds. Żywienia CO-I w Warszawie