PIKNIK "UNIWERSYTET OTWARTY DLA WSZYSTKICH"

Opiekunowie i członkowie Studenckich Kół Naukowych! Wykładowcy i Studenci! Serdecznie zapraszamy do współtworzenia Pikniku „Uniwersytet Otwarty dla Wszystkich”, który odbędzie się 14 września 2019 r., w godz. 12.00-20.00 w Ogrodach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Dobrej 56/66.

Piknik zainauguruje Dni Edukacji Dorosłych. Skierowany będzie do rodziców z dziećmi, seniorów oraz wszystkich osób zainteresowanych kulturą, sztuką i zdrowym trybem życia.

Wydarzenie ma na celu zwiększenie świadomości mieszkańców Warszawy na temat edukacji dorosłych i promowanie nauki przez całe życie. Najistotniejszym elementem będą warsztaty i wystąpienia promujące zdrowie, kulturalne, edukacyjne i przede wszystkim artystyczne.

Zapraszamy Was do aktywnego uczestnictwa w pikniku poprzez organizację stoisk poradniczo-edukacyjno-informacyjnych, zachęcających osoby dorosłe do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności na szeroką skalę.

Prosimy o zgłaszanie swoich pomysłów na prezentację w ramach Pikniku na adres: dominika.robak@wum.edu.pl