Opiekunowie lat

OPIEKUNOWIE

DIETETYKA

Studia stacjonarne pierwszego stopnia

  1. I rok    dr Alicja Kucharska    Zakład Żywienia Człowieka alicja.kucharska@wum.edu.pl
  2. II rok   dr Ewa Michota-Katulska   Zakład Żywienia Człowieka ewakatulska@go2.pl
  3. III rok  dr Anna Ukleja     Zakład Dietetyki Klinicznej anna.ukleja@wum.edu.pl

 Studia stacjonarne drugiego stopnia

  1. I rok  dr Magdalena Zegan  Zakład Żywienia Człowieka magdalena.zegan@wum.edu.pl
  2. II rok dr Beata Sińska Zakład Żywienia Człowieka beata.sinska@wum.edu.pl

 Studia niestacjonarne drugiego stopnia

  1. I rok dr Magdalena Milewska Zakład Dietetyki Klinicznej magdalena.milewska@wum.edu.pl
  2. II rok dr hab. Aneta Czerwonogrodzka-Senczyna Zakład Dietetyki Klinicznej aneta.czerwonogrodzka@wum.edu.pl

 

PIELĘGNIARSTWO

Studia stacjonarne pierwszego stopnia

  1. I rok    dr Anna Zera  Zakład Podstaw Pielęgniarstwa azera@wum.edu.pl
  2. II rok dr Tomasz Piątek Zakład Pielęgniarstwa Chirurgicznego, Transplantacyjnego i Leczenia  Pozaustrojowego tomasz.piatek@wum.edu.pl
  3. III rok dr Beata Dziedzic  Zakład Rozwoju Pielęgniarstwa, Nauk Społecznych i Medycznych beata.dziedzic@wum.edu.pl

 Studia stacjonarne i niestacjonarne drugiego stopnia

  1.  I rok dr Michał Dąbrowski Zakład Pielęgniarstwa Klinicznego michal.dabrowski@wum.edu.pl
  2.  II rok dr Zofia Sienkiewicz Zakład  Rozwoju Pielęgniarstwa, Nauk Społecznych i Medycznych zofia.sienkiewicz@wum.edu.pl

 

POŁOŻNICTWO

Studia stacjonarne pierwszego stopnia

  1. I rok  dr Monika Salamończyk  Zakład Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej
  2. II rok  dr Barbara Mazurkiewicz  Zakład Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej barbara.mazurkiewicz@wum.edu.pl
  3. III rok dr Agnieszka Nowacka  Zakład Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej agnieszka.nowacka@wum.edu.pl

Studia stacjonarne drugiego stopnia

  1.  I rok dr Grażyna Bączek Zakład Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej gbaczek@wum.edu.pl
  2. II rok dr Tomasz Duda Zakład Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej

 Studia niestacjonarne drugiego stopnia

  1.  I rok dr Katarzyna Smoter   I Klinika Położnictwa i Ginekologii katarzyna.smoter@wum.edu.pl
  2. II rok dr Beata Sztyber  Zakład Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej beata.sztyber@wum.edu.pl

 

RATOWNICTWO MEDYCZNE

Studia stacjonarne pierwszego stopnia

  1. I rok mgr Stanisław Świeżewski  Zakład Ratownictwa Medycznego stanislaw.swierzewski@wum.edu.pl
  2. II rok dr hab. Dariusz Kosson   Zakład Nauczania Anestezjologii i Intensywnej Terapii dariusz.kosson@wum.edu.pl
  3. III rok dr Grzegorz Michalak Zakład Ratownictwa Medycznego grzegorz.michalak@wum.edu.pl

 

ZDROWIE PUBLICZNE

Studia stacjonarne pierwszego stopnia

  1. I rok dr hab. Magdalena Woynarowska-Sołdan Zakład Zdrowia Publicznego magdalena.woynarowska@wum.edu.pl
  2. II rok dr hab. Edyta Krzych-Fałta   Zakład Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych i Alergologii edyta.krzych-falta@wum.edu.pl
  3. III rok dr hab. Barbara Piekarska   Zakład Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych i Alergologii barbara.piekarska@wum.edu.pl

Studia stacjonarne drugiego stopnia

  1. I rok  prof. dr hab. Aleksandra Czerw Zakład Zdrowia Publicznego aleksandra.czerw@wum.edu.pl
  2. II rok dr hab. Dominik Olejniczak Zakład Zdrowia Publicznego dominikolejniczak@op.pl

Studia niestacjonarne drugiego stopnia

1. I rok - dr Aneta Duda-Zalewska Zakład Zdrowia Publicznego aneta.duda-zalewska@wum.edu.pl

2. II rok - dr hab. Marta Zalewska Zakład Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych i Alergologii marta.zalewska@wum.edu.pl