NOWY GRANT DLA ZESPOŁU ZAKŁADU EDUKACJI I BADAŃ W...

Nowy grant dla zespołu Zakładu Edukacji i Badań w Naukach o Zdrowiu Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM.

Z przyjemnością informujemy o uzyskaniu dofinansowania w wysokości 127 320,00 zł z funduszy Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej na realizację projektu pt. „SZCZEPIENIE BEZ WAHANIA! Opracowanie opartych 

na wykorzystaniu mediów społecznościowych wskazówek do kampanii zachęcania studentów studiów na kierunku Pielęgniarstwo do otrzymania szczepionki przeciwko COVID-19 jako jedna z kluczowych metod powstrzymania pandemii” w ramach programu „Granty interwencyjne NAWA”

Projekt zakłada opracowanie wytycznych dla prowadzenia skutecznej działalności informacyjnej 

w mediach społecznościowych dotyczącej szczepień przeciwko COVID-19 , skierowanych do studentów pielęgniarstwa z Pokolenia Z. We współpracy z zespołem  Dublin City University opracowany zostanie plan przyszłej kampanii na rzecz zdrowia i szczepień, która będzie dedykowana młodym ludziom.  

W wyniku projektu powstanie katalog dobrych praktyk mających zastosowanie w przygotowywaniu efektywnych kampanii w social media dotyczących szczepień skierowanych do młodych ludzi, głownie studentów pielęgniarstwa.

Od 1 września br. pracami Zespołu Badawczego (w składzie: dr hab. n. o zdr. Mariusz Panczyk, dr n. o zdr. Mariusz Jaworski, lek. Dominik Wawrzuta), realizującego projekt pokieruje prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Joanna Gotlib – kierownik Zakładu Edukacji i Badań w Naukach o Zdrowiu WNoZ WUM. 

Projekt realizowany będzie we współpracy z Dublin City University.