KURS ORDYNOWANIE LEKÓW I WYPISYWANIE RECEPT

Szanowni Państwo,

wychodząc naprzeciw nowym zadaniom pielęgniarek/pielęgniarzy i położnych, Ministerstwo Zdrowia powierzyło Warszawskiemu Uniwersytetowi Medycznemu organizację cyklu szkoleń w ramach projektu „Rozwój kompetencji zawodowych i kwalifikacji pielęgniarek i położnych poprzez kształcenie podyplomowe organizowane przez WUM” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach POWER 2014-2020.

W związku z powyższym we wrześniu 2018 roku organizujemy kurs Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz.1 przeznaczony dla pielęgniarek i położnych posiadających tytuł magistra lub specjalisty  oraz kurs Wykonanie badania spirometrycznego przeznaczony dla pielęgniarek.

Warunkiem zakwalifikowania  uczestnika na kurs jest złożenie papierowych dokumentów wskazanych poniżej:

- formularz zgłoszeniowy;

- oświadczenie uczestnika/czki projektu o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych;

- kopia prawa wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza;

- kopia dyplomu ukończonej szkoły/studiów –  tylko w przypadku kursu Ordynowanie leków i wypisywanie recept (dla tegorocznych absolwentów mgr, którzy uzyskają dyplom w lipcu br. kopię dyplomu mogą dostarczyć później).

Uczestnictwo w  kursach dla pielęgniarek/pielęgniarzy i położnych w ramach projektu jest BEZPŁATNE.

Szczegółowe informacje oraz wymagane dokumenty odnajdą Państwo na stronie: www.pielegniarki.wum.edu.pl oraz w Biurze Projektu: Centrum Dydaktyczne, pok. 120, gdzie należy dostarczyć dokumenty zgłoszeniowe.

Zapraszamy do udziału w wybranym kursie.

Oświadczenie dotyczące danych osobowych