KONKURS QUEEN SILVIA NURSING AWARD

Uprzejmie informujemy, że rozpoczyna się 2 polska edycja konkursu QUEEN SILVIA NURSING AWARD skierowanego do studentów kierunku Pielęgniarstwo. Nagrodą w konkursie jest stypendium o wartości 25 000 zł oraz możliwość uczestniczenia w indywidualnie dobranym stażu zarówno w Polsce, jak i w innych europejskich krajach. Celem tego prestiżowego stypendium jest umożliwienie rozwoju zaangażowanym i kreatywnym studentom Pielęgniarstwa. Studenci mają za zadanie przygotować projekt, który ma na celu usprawnienie opieki nad osobami starszymi oraz osobami z demencją.

Przypominamy, że w ubiegłej edycji konkursu, Nagrodę Pielęgniarską Królowej Sylwii (QSNA) otrzymała nasza studentka II roku studiów II stopnia na kierunku Pielęgniarstwo - Natalia Duszeńska.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

PLAKAT W WERSJI ELEKTRONICZNEJ

SZCZEGÓŁOWA PREZENTACJA O KONKURSIE