KONKURS DOTYCZĄCY PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH

Zakład Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej i Zakład Pielęgniarstwa Klinicznego Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM ogłasza konkurs na najlepszy plakat poświęcony pracy pielęgniarki i położnej dla:

• studentów kierunku Pielęgniarstwo i Położnictwo,
  • młodzieży zainteresowanej zawodem pielęgniarki i położnej.

Tematyka prac (2 kategorie):

• „Rola pielęgniarki i położnej w opiece nad noworodkiem/niemowlęciem”
  • „Wizja zawodu pielęgniarki i położnej w kontekście pracy z najmłodszymi pacjentami”

Kapituła w drodze głosowania przez niezależnych ekspertów niebędących współautorami w sesji plakatowej przyzna nagrodę za trzy najlepsze plakaty w każdej z kategorii zgłoszone i zakwalifikowane do wystawy na konferencjach:

• IX Konferencja z Okazji Dnia Położnej organizowanej przez Zakład Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej WNoZ WUM
  • Konferencja z Okazji Dnia Pielęgniarki "Dokąd zmierza współczesne pielęgniarstwo?" organizowanej przez Zakład Rozwoju Pielęgniarstwa, Nauk Społecznych i Medycznych WNoZ WUM

Nagroda książkowa z dyplomem zostanie wręczona pierwszemu autorowi pracy.

Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 4.05.2020 roku.

Wystawa prac odbędzie się w czasie wymienionych powyżej konferencji w dniach 06.05. i 15.05. 2020 roku.

Prace w formie elektronicznej (plik PDF, rozdzielczość >200dpi, w docelowym formacie A1 w skali 1:1) należy wysłać do dnia 10.04.2020 na jeden z poniższych adresów:

monika.salamonczyk@wum.edu.pl

anna.lozinska-czerniak@wum.edu.pl