DNI ŚWIADOMOŚCI ZDROWIA PSYCHICZNEGO 2021

Drodzy Studenci,

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach Dni Świadomości Zdrowia Psychicznego 2021 [Mental Health Awareness Days 2021 at WUM] (19-25 kwietnia)!
W programie wykłady i warsztaty (asertywności, kreatywności, budowania samooceny, walki z poczuciem osamotnienia), studencki panel dyskusyjny o zdrowiu psychicznym, gry i spotkania integracyjne oraz godziny otwarte Uniwersyteckiej Poradni Psychologicznej. Szczegółowe informacje (w tym o zapisach na poszczególne wydarzenia) dostępne są w grupie FB: MUW Mental Health Awareness Days 2021 (www.facebook.com/MUWMentalHealthAwarenessDays) oraz w zespole MT wydarzenia (zespół Mental Health Awareness Days 2021, kod: rf3iq3c, link do zespołu: http://bit.ly/MHAD2021).

Dni organizowane są przez anglojęzyczne Psychologiczne SKN PSYCHE, Zakład Psychologii i Komunikacji Medycznej WUM oraz Uniwersytecką Poradnię Psychologiczną WUM – Punkt Konsultacyjny pod honorowym patronatem Jego Magnificencji Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prof. dra hab. Zbigniewa Gacionga. Głównym celem Dni jest zwiększenie wśród społeczności WUM świadomości w zakresie dobrostanu psychicznego, uwrażliwienie na problemy psychologiczne oraz przeciwdziałanie stygmatyzacji osób doświadczających trudności natury psychologicznej. Do udziału w wydarzeniach (zarówno tych w języku polskim jak i angielskim) zapraszamy wszystkich studentów WUM. Językiem przewodnim Dni jest angielski.

ZAPROSZENIE, PDF, 222 KB