BEZPŁATNY WEBINAR DOT. PRAWA PRACY

Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie serdecznie zaprasza studentów oraz pracowników na bezpłatny webinar organizowany we współpracy ze Związkiem Harcerstwa Rzeczypospolitej Okręg Mazowiecki, który odbędzie się 13 grudnia br. o godzinie 16:00. Webinar przeznaczony jest dla wszystkich studentów, młodych ludzi wchodzących na rynek pracy i zainteresowanych tematyką podstaw prawa pracy. Podczas webinaru, prowadzonego przez Inspektorów Pracy słuchacze dowiedzą się co młody, wchodzący na rynek pracy, pracownik powinien wiedzieć.

Spotkanie odbędzie się w formie zdalnej, za pomocą aplikacji Microsoft Teams.

Szczegóły pod linkiem:

Aby zapisać się na webinarium zapraszamy należy wysłać zgłoszenie zawierające imię, nazwisko oraz adres e-mail słuchacza na jeden z poniższych adresów mailowych:

Urszula Pietrzak-Szerszeń
e-mail: urszula.pietrzak-szerszen@warszawa.pip.gov.pl