BADANIE OPINII STUDENTÓW I STUDENTEK - ŻYCIE W WARSZAWIE

Drodzy Studenci!

Urząd m.st. Warszawy rozpoczął badanie opinii studentek i studentów na temat życia i studiowania w Warszawie - jak studentki i studenci funkcjonują w mieście, czy angażują się w jego życie, jak korzystają z oferty miasta i uczelni, czego im brakuje i co chcieliby zmienić. Prosimy o aktywne uczestnictwo w badaniu poprzez wypełnienie ankiety, znajdującej się na stronie:  www.cawi.um.warszawa.pl/badanie.studentow.pg

Badanie przygotowane zostało razem ze studentami zaangażowanymi w działalność Porozumienia Uczelni Warszawskich.

Celem badania jest zebranie opinii, potrzeb i oczekiwań studentek i studentów. Przygotowane zostało w taki sposób, aby wyniki ankiet nie tylko pozwoliły pracownikom urzędu na lepsze projektowanie działań skierowanych do osób studiujących w Warszawie, ale także, by mogły być przydatne dla władz i pracowników uczelni oraz osób, które angażują się w działalność w samorządach studenckich. Ankietę można wypełniać do końca czerwca.

Więcej informacji o badaniu można znaleźć na stronie https://www.um.warszawa.pl/aktualnosci/studentko-studencie-wype-nij-ankiet-i-wp-y-na-miasto.