KONKURS NA GRANT - INKUBATOR INNOWACYJNOŚCI

CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII WUM oraz SYNERGIA WUM Sp. z o. o. realizując projekt „Inkubator Innowacyjności+” w ramach projektu pozakonkursowego MNiSW „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach” nr POIR.04.04.00-00-0004/15, Priorytet IV, Działanie 4.4 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, ogłaszają KONKURS NA GRANT na prowadzenie prac przedwdrożeniowych, w tym dodatkowych testów laboratoryjnych lub dostosowania wynalazku do potrzeb zainteresowanego nabywcy.

Maksymalna wartość grantów: do 100 tysięcy złotych netto. Maksymalna kwota dofinansowania: do 80 tysięcy złotych netto (szczegóły w regulaminie - do pobrania poniżej)

Termin naboru wniosków: od 17 lipca do 4 września do godziny 15.00 (prosimy o złożenie wersji papierowej oraz przesłanie wersji elektronicznej wniosku na adres mailowy: inkubator@wum.edu.pl)

Uczestnikami Konkursu mogą być:
- pracownicy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (zatrudnieni na podstawie umowy o pracę lub aktu mianowania)
oraz - zespoły naukowo-badawcze, w których przynajmniej 1 osoba jest pracownikiem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (zatrudnionym na podstawie umowy o pracę lub aktu mianowania),
- uczestnicy studiów doktoranckich realizowanych przez Warszawski Uniwersytet Medyczny, którzy podejmą działania ukierunkowane na wdrożenie wyników własnych prac badawczych lub rozwojowych.

LIKI DO POBRANIA:
1. Regulamin konkursu
2. Wniosek konkursowy
3. Wzór raportu z badań
4. Wzór prezentacji

5. Regulamin Komitetu Inwestycyjnego

Szczegółowe informacje o konkursie udziela Zespół Projektu Inkubator Innowacyjności + (inkubator@wum.edu.pl).