SPOTKANIE Z LICEALISTAMI - PROGRAM PATRONACKI

Dnia 23.03.2017, w auli Centrum Dydaktycznego WUM, odbyło się spotkanie z licealistami warszawskich szkół: XXXIII Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. Mikołaja Kopernika, XVII Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego. To drugie spotkanie zorganizowane w ramach nowego programu patronackiego zainicjowanego przez Władze Uczelni, o którym szczegółów dowiedzieć się można, odwiedzając stronę internetową: https://www.wum.edu.pl/programpatronacki.

Wydział Nauki o Zdrowiu reprezentowali Pani Prodziekan ds. Oddziału Zdrowia Publicznego - dr hab. n. o zdr. Joanna Gotlib, która przedstawiła prezentację oferty kształcenia WNoZ-u oraz charakterystykę kierunku Zdrowie Publiczne, a także Karolina Kosiacka - absolwentka Ratownictwa Medycznego, studentka Zdrowia Publicznego, przewodnicząca Komisji Informacji i Promocji Samorządu Studentów i Patryk Bartczak - student Ratownictwa Medycznego. Ratownicy opowiedzieli uczniom o warunkach studiowania na kierunku Ratownictwo Medyczne oraz przygotowali specjalny pokaz.

Licealiści brali aktywny udział w spotkaniu - zadawali pytania i dyskutowali, uważnie zapoznając się z materiałami informacyjnymi dotyczącymi oferty kształcenia, które otrzymali od organizatorów. Wśród przybyłych uczniów na pewno znajdowali się nasi przyszli studenci.

Dokumentację fotograficzną wykonał Dział Fotomedyczny WUM.