SPOTKANIE Z LICEALISTAMI - PROGRAM BIiP WUM "POZNAJ UCZELNIĘ, ZOSTAŃ STUDENTEM"

Dnia 31.03.2017 r. wzięliśmy aktywny udział w kolejnym spotkaniu z cyklu „Poznaj Uczelnię, zostań studentem”, organizowanego przez Biuro Informacji i Promocji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, skierowanego do uczniów klas maturalnych i licealistów zainteresowanych podjęciem studiów na Uniwersytecie. Więcej informacji o tym programie znaleźć można pod następującym linkiem:https://rekrutacja-info.wum.edu.pl/sites/rekrutacja-info.wum.edu.pl/files/rekrutacja2014/2017.03.21_poznaj_uczelnie_2016_2017.pdf.

Nasz Wydział reprezentowała Pani Prodziekan ds. Oddziału Zdrowia Publicznego - dr hab. n. o zdr. Joanna Gotlib, która przedstawiła uczestnikom spotkania ofertę kierunków Wydziału Nauki o Zdrowiu oraz szczegóły dotyczące ścieżki kształcenia na Zdrowiu Publicznym i perspektyw zawodowych dla absolwentów tego kierunku. Spotkanie rozpoczęło proces współpracy Wydziału Nauki o Zdrowiu z czterema warszawskimi liceami:

• XXI Liceum Ogólnokształcącym im. Hugona Kołłątaja
  • LXIX Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944
  • CV Liceum Ogólnokształcącym im. Zbigniewa Herberta
  • LXVII Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego

Relację fotograficzną przygotował Dział Fotomedyczny WUM.