NOWOŚĆ NA WYDZIALE NAUKI O ZDROWIU

Uprzejmie informujemy, że program studiów na kierunku Zdrowie Publiczne Wydziału Nauki o Zdrowiu WUM został wzbogacony o projekt bazujący na mocnych stronach i talentach, określonych przez Instytut Gallupa (szczegółowe informacje: https://marta.bara.pl/).

Studenci I i II roku studiów licencjackich będą mieli możliwość wykonania, pod nadzorem coacha Gallupa - Pani Marty Bary oraz dyplomowanego doradcy zawodowego i coacha mocnych stron - Pani Anety Nowakowskiej, specjalnego Testu Talentów Clifton StrengthsFinder, aby dowiedzieć się, które ze swoich cech powinni rozwijać, aby przekuć je w mocne strony i osiągnąć sukces. Test mierzy 34 cechy zwane talentami.  Dzięki niemu, studenci  poznają swoje dominujące cechy spośród, takich jak: Osiąganie, Wizjoner, Aktywator, Zgodność, Elastyczność, Odkrywczość, Analityk, Integrator, Indywidualizacja, Organizator, Zbieranie, Pryncypialność, Intelekt, Dowodzenie, Uczenie się, Komunikatywność, Maksymalista, Rywalizacja, Optymista, Współzależność, Bliskość, Kontekst, Odpowiedzialność, Rozwaga, Naprawianie, Rozwijanie innych, Wiara w siebie, Dyscyplina, Poważanie, Empatia, Strateg, Bezstronność, Czar, Ukierunkowanie.

Badanie Clifton StrengthsFinder to internetowe narzędzie do oceny osobowości. Jego opisy zostały sformułowane z punktu widzenia psychologii pozytywnej i z zachowaniem pozytywnej semantyki. Badanie składa się z około 180 pozycji testowych. Po wypełnieniu testu uczestnik otrzymuje  wygenerowane wyniki, wymieniające jego 5 dominujących cech. Sprawdzimy jakie talenty są na Wydziale Nauki o Zdrowiu!

Zachęcamy studentów I i II roku studiów licencjackich na kierunku Zdrowie Publiczne WNoZ-u do odkryjcia swoich talentów, uczynienia z nich mocnych stron i odnalezienia dla siebie odpowiedniej ścieżki kształcenia!

Zapraszamy do kontaktu: zakladdydaktyki@wum.edu.pl